Co vám u nás nebude chybět.

V kuchyni

Najdete zde plně vybavenou kuchyňskou linku a to od nožů,slkeniček,talířů, hrnců a dalších kuchyňských pomocníků tyto všechny najdete v našem seznamu na našich stránkách. Linka má zabudované vestavěné spotřebiče a to troubu, myčku + (tablety do ní máme, nechte doma), sklokeramickou desku. Nechybí ani mikrovlnná trouba rychlovarná konvice, nebo plně automatický kávovar s připravenou kávou. Vámi přivezené potraviny a nápoje si pak můžete uložit do velké dvoukřídlé lednice s mrazákem, výrobníkem ledu a ledovou vodou. Nechybí ani toustovač, topinkovač tyčový mixér a jiné. Je zde také něco málo ze základu pro vaření jako třeba : ( mouka, sůl, cukr ,koření ,olej ,ocet, káva nebo sirup). Jar, houbičky a přípravky na oplach nádobí také nechybí.

Koupelna

Jedete s dětmi! Ti se určitě během pobytu ušpiní. Tak nemějte strach, v koupelně s velkou vanou, sprchovým koutem a vyhřívanou podlahou naleznete 2x fén, pračku, sušičku žehlicí prkno a samozřejmě žehličku. Prací prášek nechte doma ten je tu také. Další vybavení koupelny vám odhalí seznam nebo samotné fotografie na našich stránkách.

Pokoje

V každém pokoji se nachází buď jedna nebo dvě manželské postele které jsou vždy pro každého návštěvníka čerstvě povlečeny . Ve skříni nechybí pro každého ubytovaného deka, župan, papuče, ručník a osuška. Samozřejmostí je velká plochá TV, psací stůl, tablet křesla židle a němý sluha a spoustu osvětlení.

Relax

Ve welnes naleznete vířivku pro 3 osoby, hydromasážní sprchu a infrasaunu pro 4 osoby s USB vstupem pro vlastní hudbu přivezenou na vlastním Flash disku. Nechybí zde i malá lednice na nápoje, topný žebřík na sušení plavek nebo vyhřívaná podlaha. Pro zpříjemnění je tu i plochá Smart TV.

Zábava

Společenské místnost nabízí při špatném počasí zábavu pro všechny a to jak pro děti tak i pro dospělé. Děti zde naleznou třeba šipky, playstation 4 s mnoha hrami nebo deskové hry. Pro ty nejmenší je zde malý koutek na hraní. Pro dospělé je tu kulečník,kvízomat karty nebo kostky. Je tu i přehrávač hudby z CD nosičů nebo z Flash disku pro vámi dovezenou vlastní hudbu.

Televizní maniak

Ve všech třech pokojích a stejně tak i ve společenské místnosti a Welnes jsou dostatečně velké ploché Smart TV, které mají nainstalovanou aplikaci od O2 TV s nabídkou programů O2 TV Gold. Tato služba poskytne všem příznivcům sledování obrovské škály sportovních, filmových a jiných programů. Např. HBO HD,HBO2,HBO3,Filmbox,Disney Channel,O2 TV sport,O2 TV tenis a jiné. Prostě zábava pro celou rodinu.

Co zvíře

Taky máme zvířata a je nám jasné že nemůžou zůstat doma sami, když mi jsme na dovolené. Po pečlivé rozvaze a investice do objektu jsme s rozhodli že k nám můžou přijet z plemen psů pouze ty malé a střední plemena a to po předchozí domluvě z majitelem.

Navíc

Pro dobrou náladu si můžete rozdělat oheň v krbu a jen tak pozorovat plápolající oheň. A když vám dojde dřevo tak si pro něj suchou nohou zajdete do sklepa kde je pro vás nachystané naštípané dřevo.

Důležité (zima)

Je nám jasné, že některé věci jsou do auta příliš objemné a zabírají spoustu místa, proto jsme se rozhodly pro vás a vaše děti na zimní období připravit troje sáňky, které vám na vaše přání vydá správce chalupy. Správce vám také v případě potřeby vydá klíče od místnosti, kde si můžete bezpečně uložit vámi dovezené lyže nebo kola.

Důležité (léto)

Na léto pro vás chystáme na zahradě dřevěný interaktivní dětský hrad s houpačky a průlezkami. Samozřejmě že ani trampolína tu chybět nebude. Pro vaše přivezené kola, koloběžky máme také připravené bezpečné ubytování. Navíc naše dvě pergoly vám v létě zajistí dostatek stínu pro odpočinek. Nechybí ani zahradní nábytek pro všechny ubytované. Máme i ohniště pro příjemné posezení u něj a opékání špekáčků. Pro větší gurmány je tu i zahradní gril na dřevěné uhlí. No a to nejdůležitější máme tu i výčepní zařízení s chlazením stačí si už dovézt vlastí bečku.

Když nebudu vědět

Každá chalupa má svého správce i ta naše. Správce naší chalupy je správný chlap, a když něco nebudete vědět tak vám určitě rád poradí nebo pomůže, tak stejně jeho sympatická manželka vám ráda pomůže s výměnou ložního prádla osušek ručníků a podobně. Oba bydlí cca 50 m od chalupy. Kontakt na oba dostanete přímo od paní správcové při ubytování.

Kouření v objektu

Moc se omlouváme ale v celém objektu je zakázáno kouřit veškeré cigaretové výrobky včetně doutníků a iqos. Kouřit můžete u nás pouze před objektem kde je pro vás připravený popelník.

Internet

V rámci celého objektu je dostatečné pokrytí internetovým připojením (Wi-Fi), můžete tedy u nás na chalupě nejen odpočívat, ale zvládnete i případné pracovní povinnosti.

Kontaktní informace

Adresa

Herálec 268, Herálec 592 01

Telefon

Správce objektu:

+420 728 764 265

Pronajímatel objektu:

+420 737 030 003